catcoon.pl

catcoon.pl

adopcja bocian

adopcja bocian

Porady dla Online Artykuł Autorzy – Ile artykułów Wyślij każdej kategorii

Nie tak dawno temu, ktoś zapytał mnie o radę na ile artykułów należy złożyć w każdej kategorii, aby w pełni zabezpieczyć swoje bieżące rankingi w wyszukiwarkach internetowych i osiągnąć swoje cele marketingowe artykuł? Następnie poproszono mnie „Ile artykułów pan złożyć na niszy na czas?”

Cóż, to zależy, widzisz, jeśli pracuję nad projektem, jak eBook, mogę wziąć każdy rozdział i ponownie zapisać je na wyrobach przez wycinanie i wklejanie, a następnie ich wyładunku do góry ząbkiem i szanowany artykułu miejsce składania naraz może wynosić 100 lub więcej.

Osobiście nie jestem przekonany, że nie powinno być żadnych ograniczeń co do góry, ile artykułów należy odpowiedzieć w określonej kategorii lub na określony temat. Na przykład, mam kilka przedmiotów takich jak biznes, polityka, Innowacja z ponad 1000 artykułów. I podobnie jak przedmiotem filozofii, lotnictwo, motoryzacja, itp z 500 lub więcej artykułów w nich.

Generalnie pracuję w seriach 3-8 artykułów, a czasem 10-20 jeśli uczę konkretnej rzeczy w czasie, czytając książkę na ten temat, która uświadomiła mi, że głębiej na obiekcie lub jeśli nasza Think Tank jest pracuje nad rozwiązaniami dla konkretnego zadania, które dotyka ludzkość.

Na przykład drugi dzień pracowaliśmy nad kampanią Wolontariat Woda Redukcja PR dla miasta i wyciąłem plan propozycja siebie i uczynił go do 20 artykułów, składając je wszystkie naraz. Kilka dni przesłać 25 -50 artykuły, niektóre dni równych, jednakże zazwyczaj 5-10. Mam nadzieję, że dowiesz się, jak wykorzystać takie strategie, a następnie użyć tych technik do swoich zalet w Internecie pisanie artykułów i marketingu.

„Lance Winslow” – Blog Online Content Service. Jeśli myśli innowacyjnych i unikalnych perspektyw, przyjdź myśleć Lance; www.WorldThinkTank.net

Artykuł napisany przez: