catcoon.pl

catcoon.pl

jaka jest roznica miedzy adopcja a rodzina zastepcza

jaka jest roznica miedzy adopcja a rodzina zastepcza

Dokonywanie dobry kontakt wzrokowy – pierwszy z siedmiu Techniques

Storytellers i wszystkie głośniki publiczne muszą używać dobrych technik opowiadania. Istnieje siedem głównych technik, że wszystkie skuteczne głośniki publiczne muszą zatrudnić. Dokonywanie dobry kontakt wzrokowy jest w górnej części listy.

1. Dobra kontakt wzrokowy

2. Brak Distracting Projekty

3. Dobry Entuzjazm Wyrażenie

4. Dobre przygotowanie

jaka jest roznica miedzy adopcja a rodzina zastepcza

5. Dobre wykorzystanie Voice Dobry Volume

6. Odpowiednie Rozmowa Prędkość

7. Dobre wykorzystanie Ciała Gesty rąk

Ten artykuł będzie dotyczyć wykorzystania dobry kontakt wzrokowy.

W górnej części listy podejmowania skontaktują oko jest jednym uważam za najważniejsze. Z jednej strony, kontakt wzrokowy, co sprawia, że ??aktor na scenie różni się od gawędziarza.

jaka jest roznica miedzy adopcja a rodzina zastepcza

Czy kiedykolwiek widziałeś sztukę? Czy byłeś kiedyś w sztuce?

W większości spektakli, chyba że jest to gra jak „Our Town”, aktorzy nie mają właściwie spojrzeć na widowni i nawiązać kontakt wzrokowy. Mogą po prostu robić, co to robią na scenie, a publiczność patrzy przez co nazywa się niewidzialna czwartej ściany i ogląda je.

Ale z opowieści, kontakt wzrokowy, co w tym wszystkim chodzi. Opowiadanie jest bardzo kameralny działalności, bez względu na to, czy masz widownię jednego lub publiczność 1000.

Z jednej strony, kiedy gawędziarz sprawia kontakt wzrokowy ze swoim audytorium, to pomaga zachęcić publiczność czuć tak, jakby były częścią historii powiedziano.

Za każdym razem narratorem nawiązuje kontakt wzrokowy z członkiem publiczności, to jest prawie jak on lub ona mówi: „Jesteś jedynym mówię tę historię.” Następnie mówca patrzy na innego członka publiczności i sprawia, że ??kolejne połączenie. Za każdym razem narratorem tego nie robi, to jest prawie jak on lub ona jest ciągnięcie tej osoby na scenę, aby wziąć udział w tej historii.
Artykuł napisany przez: